Washer Kit, Zodiac TR2D/T3, Upper and Lower | R0542300
$14.07
4 in stock
SKU: R0542300
Category: Hardware - Washers
| Brand | Zodiac |
|---|---|
| Color | White |
| Inside Diameter | 1-5/8" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware, Kit |
| Pool Cleaner Model | T3, TR2D |
| Outside Diameter | 2-1/4" |
| Thickness | 3/16" |
| Washer Material | Plastic |
| H Part# | 87-130-2226 |
Related products
Hardware - Washers
Washer, Pentair Sch 40/Return Line Check Valve, White | 072471
$6.72
Hardware - Washers
$0.20
Hardware - Washers
Washer, Zodiac Polaris 180/280/360, Axle Kit, Quantity 5 | C45
$2.17
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products PacFab Multiport Valves | 271157
$10.11
Hardware - Washers
Washer, Pentair Letro Legend Cleaners, Plastic, Quantity 2 | EC64
$6.26
Hardware - Washers
$13.40
Hardware - Washers
Washer, Pent/PacFab 1-1/2″ High Flow Valve, SS, 6 Required | 272555
$2.48
Hardware - Washers
Washer, Pent Purex PacFab/EQ Series, Split Lock, 1/4″ | 072172
$0.73





