Washer, Pentair Letro Legend Cleaners, Plastic, Quantity 2 | EC64
$6.26
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$6.26
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Letro/Pentair |
|---|---|
| Color | Black |
| Inside Diameter | 5/16" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware |
| Outside Diameter | 1-1/16" |
| Thickness | 7/64" |
| Washer Material | Plastic |
| H Part# | 87-104-1073 |
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products PacFab Multiport Valves | 271157
Hardware - Washers
Washer, Pent IntelliFlo XF/EQ Series, Flat, 3/8 I.D. x 7/8 O.D. | 072184
Hardware - Washers
Washer, Pentair AmProd UltraFlow/EQ Series, Flat, 1/4″ | 51008500
Hardware - Washers
Washer, Pentair Sch 40/Return Line Check Valve, White | 072471
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products Top Mount Clamp-On Valve | 51001400
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Washer, Pent/PacFab 1-1/2″ High Flow Valve, SS, 6 Required | 272555