Basket, Skimmer, OEM American Products/Pentair FAS | 85003900
$28.69
7 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 85003900
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | American Products/Pentair |
| Application Model | FAS100 |
| Basket Height | 3-7/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/16" |
| Top Inside Dimension | 5-7/8" |
| Top Outside Dimension | 6-11/16" |
| H Part# | 51-110-1120 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$10.48







