Basket, Pump, Marine, Generic, Plastic | B-171
$16.87
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: B-171
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | American Products/Pentair, Marine |
| Basket Height | 5-7/16" |
| Bottom Outside Dimension | 5-9/16" |
| Top Outside Dimension | 6-1/16" |
| OEM Number | 7650-4, 76500400 |
| Aladdin Number | B-171 |
| H Part# | 35-423-1456 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
















