Basket, Skimmer, OEM Pentair HydroSkim | 513330
$6.63
215 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 513330
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Pentair |
| Application Model | HydroSkim |
| Basket Height | 3" |
| Bottom Outside Dimension | 3-13/16" |
| Top Inside Dimension | 4-7/8" |
| Top Outside Dimension | 6-1/4" |
| H Part# | 51-110-1148 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$54.80
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$493.63














