Basket, Skimmer, SkimPro, SP-HP , SP1080 | SP-HP 1080
$28.23
122 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: SP-HP 1080
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | 1080 Series Auto-Skim |
| Basket Height | 6-1/16" |
| Bottom Outside Dimension | 5-5/8" |
| Top Inside Dimension | 7-7/8" |
| Top Outside Dimension | 8" |
| H Part# | 51-193-1002 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$493.63













