Basket, Aqua Flo, Purex/Eastside 6″ Tapered | B-36
$5.56
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-36
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | AquaFlo |
| Basket Height | 4-13/16" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 4-9/16" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| Number on Basket | B-36 |
| Aladdin Number | B-36 |
| H Part# | _B-36 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$493.63

















