Basket, Skimmer, Clayton Lambert, OEM | P287
$57.96
211 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: P287
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Clayton Lambert |
|---|---|
| Basket Type | Skimmer |
| Application Brand | Clayton-Lambert |
| Skimmer Part Type | Basket |
| Basket Height | 5-1/16" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/4" x 6-1/4" |
| Top Inside Dimension | 5-1/2" x 7-7/16" |
| Top Outside Dimension | 6-1/16" x 8" |
| H Part# | 51-632-1020 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$35.55













