Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
27 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 16109902R000
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Jacuzzi/Carvin |
| Application Model | Deckmate |
| Basket Height | 6-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-9/16" |
| Top Inside Dimension | 7-1/2" |
| Top Outside Dimension | 8-3/16" |
| H Part# | 51-105-1426 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$0.00









