Basket, Paramount Leaf Canister, DDC/EDC | 005-152-2207-00
$67.04
28 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 005-152-2207-00
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Paramount |
|---|---|
| Basket Type | Leaf |
| Application Brand | Paramount |
| Application Model | DDC |
| Basket Height | 13-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/2" |
| Top Inside Dimension | 6" |
| Top Outside Dimension | 6-3/4" |
| Pool Cleaner Part Type | Basket |
| H Part# | 87-214-1110 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$21.45

















