| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair |
| Length | 26-1/16" |
| Diameter | 7" |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2124-Q |
Related products
Watkins Topside Controls
$469.22
CTI Circuit Boards
$773.27
Hydro-Quip Heaters
$571.01
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Master Spa Circuit Boards
$603.80
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Sundance Circuit Boards
$915.79











