| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 4-3/4" |
| Model | Old Faithful |
| Air Connection Size | 1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | _211-7300 |
Related products
Jet Bodies
$11.38
$38.40
Jet Bodies
$10.42
$12.80






















