Jet Body, CMP, Pro-Loc 500, a3/8″b, w3/4″b | 29252-000-500
$38.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$38.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 3-15/16" |
| Model | Pro-Loc 500 |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 3/4" |
| Water Connection Type | Barb (b) |
| H Part# | 55-605-2632 |
Jet Bodies
Jet Bodies