Poly Jet Body 1/2″S X 3/8″Barb R5 | 211-5750
$9.57
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 211-5750
Category: Jet Bodies
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Model | Poly Jet |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | _211-5750 |
Related products
$9.78
$24.17
$19.08























