Basket, Skimmer, OEM Rainbo with Pentair DSF35 DSF50 | R172467
$15.42
1 in stock
SKU: R172467
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | DSF |
| Basket Height | 3-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/8" |
| Top Inside Dimension | 6" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-196-1202 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
















