Basket, Skimmer, OEM Rainbo with Pentair DFM DFML IV, Black | R172661BK
$15.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: R172661BK
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | D Series |
| Basket Height | 3-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 5-9/16" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-110-1064 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$35.55









