Basket, Pump, OEM Speck 95 | 2902014300
$58.13
10 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 2902014300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Speck |
|---|---|
| Model | 95 |
| Basket Type | Pump |
| Application Brand | Speck |
| Application Model | 95 |
| Basket Height | 13-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 6-1/8" |
| Top Inside Dimension | 5-3/8" |
| Top Outside Dimension | 7" |
| Pump Part Type | Basket |
| H Part# | 35-475-1260 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$6.63












