Basket, Skimmer, SP1082, B-152, Generic | B-152
$10.48
213 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-152
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | 1080 Series Auto-Skim |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 6-7/16" |
| Top Inside Dimension | 6-1/4" |
| Top Outside Dimension | 7" |
| H Part# | 51-423-1038 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
















