Basket, Pump, OEM Speck 95 | 2902014300
$58.13
10 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 2902014300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Speck |
|---|---|
| Model | 95 |
| Basket Type | Pump |
| Application Brand | Speck |
| Application Model | 95 |
| Basket Height | 13-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 6-1/8" |
| Top Inside Dimension | 5-3/8" |
| Top Outside Dimension | 7" |
| Pump Part Type | Basket |
| H Part# | 35-475-1260 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$19.53














