Basket, Skimmer, SP1082, B-152, Generic | B-152
$10.48
281 in stock
SKU: B-152
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Hayward Generic |
| Application Model | 1080 Series Auto-Skim |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 6-7/16" |
| Top Inside Dimension | 6-1/4" |
| Top Outside Dimension | 7" |
| H Part# | 51-423-1038 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$323.70

















