Washer, Pentair Vac-Mate Skimmer, Control Shaft Assembly | R36022
$1.50
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$1.50
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Rainbow/Pentair |
|---|---|
| Color | White |
| Inside Diameter | 9/16" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware |
| Pool Cleaner Model | Vac-Mate |
| Outside Diameter | 13/16" |
| Thickness | 1/16" |
| Washer Material | Plastic |
| H Part# | 87-110-2004 |
Hardware - Washers
Washer, Pent Purex PacFab/EQ Series, Split Lock, 1/4″ | 072172
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products PacFab Multiport Valves | 271157
Hardware - Washers
Hardware - Washers
Washer, Pent IntelliFlo XF/EQ Series, Flat, 3/8 I.D. x 7/8 O.D. | 072184