Washer, Pentair L79BL Cleaner, Axle, Plated | LG04
$2.12
8 in stock
SKU: LG04
Category: Hardware - Washers
| Brand | Letro/Pentair |
|---|---|
| Color | White |
| Inside Diameter | 7/16" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware |
| Pool Cleaner Model | L79BL |
| Outside Diameter | 3/4" |
| Thickness | 1/16" |
| Washer Material | Stainless Steel |
| H Part# | 87-104-1592 |
Related products
Hardware - Washers
$0.20
Hardware - Washers
$0.26
Hardware - Washers
$2.28
Hardware - Washers
$13.40
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products PacFab Multiport Valves | 271157
$10.11
Hardware - Washers
$5.85
Hardware - Washers
Washer, Zodiac Polaris 180/280/360, Axle Kit, Quantity 5 | C45
$2.17
Hardware - Washers
$14.07




