Wallfitting 1 1/2″ Fpt X 2″ Insider-Darkgry | 215-9899-DKG
$6.73
20 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 215-9899-DKG
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet Fitting Size | 2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| H Part# | _215-9899-DKG |
Related products
Inlets & Returns
$6.76
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
$18.44
Inlets & Returns
$6.29
$10.07
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$33.17


















