For use with Mini Jet
Wall Fitting, Waterway Mini Jet, White | 215-1050
$6.94
90 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 215-1050
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 1-3/4" |
| Color | White |
| Model | Mini Jet |
| Face Diameter | 2-5/16" |
| Jet Part Type | Wall Fitting |
| Special Feature | Four Pin Holes and Four Notches on Face |
| Base Diameter | 1-11/16" w/Threads |
| Total Length | 1-9/16" |
| H Part# | 55-270-1712 |
Related products
$12.52
Jets
$0.96
$6.08
$14.78
$1.91
$13.45
$3.85
$2.90












