CAD and 180 Jet Wall Fitting
Wall Fitting, Waterway CAD Jet, 2-1/2″ Hole Size, White | 215-1250
$5.44
22 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$5.44
22 in stock
CAD and 180 Jet Wall Fitting
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-1/2" |
| Color | White |
| Model | CAD |
| Face Diameter | 3-1/4" |
| Jet Part Type | Wall Fitting |
| Base Diameter | 2-1/2" w/Threads |
| Total Length | 1-3/16" |
| H Part# | 55-270-2400 |