Wall Fitting, Retro 4″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″ insider, White | 415SI101
$10.38
15 in stock
SKU: 415SI101
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | White |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1024 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
$13.15
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
$20.73
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
$106.88
Drains & Suctions
$2.04













