Wall Fitting, 4″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″mpt, Black | 415T102
$10.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$10.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1010 |
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH