Wall Fitting, Retro 4″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″ insider, Dk Gray | 415SI105
$10.74
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 415SI105
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1026 |
Related products
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, White, W/O Screws | 642-3630 V
$12.47
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
$203.70
Drains & Suctions
$0.78
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15



















