Gasket is 2-1/4″ id
Wall Fitting, CMP FiberGlass, with Gasket, 1-1/2″ Slip | 25523-500-100
$17.56
154 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 25523-500-100
Category: Inlets & Returns
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Fiberglass |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2", 2" |
| Inlet Fitting Type | Slip (s), Spigot (spg) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-605-2015 |
Related products
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
$18.44
$23.93
Inlets & Returns
$28.02
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$28.93
Inlets & Returns
$37.77

















