Wall Fitting, 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″mpt-1-1/2″s, Dk Gray | 420T15S105
$14.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$14.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt), Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2", 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1014 |
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
Drains & Suctions
Drains & Suctions