Wall Fitting, Retro 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″ insider, Lt Gray | 420SI103
$8.92
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 420SI103
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Light Gray |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1031 |
Related products
Drains & Suctions
$91.06
$106.88
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
$7.01
Drains & Suctions
$9.54













