Strainer Basket, Astral, Sena Pump | 4405010402
$36.90
4 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 4405010402
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Astral Products |
| Application Model | Astramax |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 3-3/4" |
| Top Inside Dimension | 3-9/16" |
| Top Outside Dimension | 4-5/16" |
| H Part# | 35-250-1000 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$323.70



















