Basket, Pump, Pent/Sta-Rite Dyna-Glas/Dyna-Max, B-215, Gen | B-215
$12.39
11 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-215
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Sta-Rite/Pentair |
| Application Model | Dyna-Glas, Dyna-Max |
| Basket Height | 7-5/16" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 5-15/16" |
| Aladdin Number | B-215 |
| H Part# | 35-423-1126 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$10.48

















