Return Wall Fitting Only, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt Thru, Gray | 215-9177
$4.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$4.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Gray |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-270-3220 |
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022