Poly Jet Body 3/8″ Barb X 1″ S | 211-5770
$10.42
4 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 211-5770
Category: Jet Bodies
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Model | Poly Jet |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 3/8" |
| Air Connection Type | Barb (b) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | _211-5770 |
Related products
Jet Bodies
$11.38
$17.85
$9.78
Jet Bodies
$9.57
$2.98
$19.08
$14.15























