Jet Body, BWG/HAI Hydro, 2-3/8″hs, a1-1/2″s, w1-1/2″s | 10-4100
$35.86
39 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$35.86
39 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Model | Hydro Jet |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1-1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-1930 |