Jet Intl, BWG/HAI Hydro Jet, 3-3/8″fd, w/o Nut, Dir, Gry | 50-3500GRY
$13.27
97 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$13.27
97 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Color | Gray, Medium |
| Model | Hydro Jet |
| Face Diameter | 3-3/8" |
| Face Style | Smooth |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Directional |
| Installation Type | Thread In |
| Base Diameter | 2-3/8" w/Threads |
| Total Length | 1-1/2" |
| H Part# | 55-470-1823 |
Jets