| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Color | Gray |
| Model | Microssage |
| Face Diameter | 3-9/16" |
| Face Style | Smooth |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Roto |
| Installation Type | Thread In |
| Base Diameter | 2-7/16" w/Threads |
| Total Length | 2-5/8" |
| H Part# | _16-5274GRAY |
Jet Assy, Gunite MicroSsage, Gray | 16-5274GRAY
$58.42
14 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today













