Jet Body, BWG/HAI Convertassage, 2-1/2″hs, a1″s, w1″s | 56-4200
$13.43
73 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$13.43
73 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-1/2" |
| Model | Convertassage |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-1220 |
Jets