Jet Intl, Poly Jet Generic, 3-3/8″fd, Multi Mass, Dlx Scal, Gry | 25591-241-000
$43.98
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$43.98
2 in stock
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Color | Gray |
| Model | Poly Jet |
| Face Diameter | 3-3/8" |
| Face Style | Deluxe Scalloped |
| Jet Part Type | Internal |
| Internal Type | Multi Massage |
| Installation Type | Thread In |
| Diffuser Opening Type | 7b |
| Base Diameter | 2-1/8" |
| Total Length | 3-3/4" – 4-7/16" |
| H Part# | _25591-241-000 |