Economy Insider – 1-1/2"s inlet with snap-in 1/2", 3/4", 1" and pressure test disks, black
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″ Slip, Economy Insider, Black | 542003
$10.77
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 542003
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 1-3/4" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Slip (s) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 1", 1/2", 3/4" |
| H Part# | 55-110-3415 |
Related products
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$6.76
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
$18.44
$10.07
Inlets & Returns
$28.02
Inlets & Returns
$28.93
















