Wall Fitting, Gunite Std Body, 1-1/2″mpt x 1-1/2″s, Blk | 542417
$17.95
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 542417
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 3-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Gunite |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 2-3/8" |
| H Part# | 55-110-3521 |
Related products
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$26.10
Inlets & Returns
$28.93
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
$7.47
Inlets & Returns
$37.77
$5.71
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
















