Wall Fitting, Vinyl Std Body, 1-1/2″mpt x 1-1/2″fpt, Gray | 86205103
$14.39
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 86205103
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Gray |
| Face Diameter | 3-7/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 3" |
| H Part# | 55-110-3587 |
Related products
Inlets & Returns
$6.70
$5.71
Inlets & Returns
$26.10
$10.07
$23.93
$17.65
Inlets & Returns
$1.43
Inlets & Returns
$6.93




















