Cartridge, 50sqft, ht, 2″ Male Slip b, 7″, 10-3/4″L, 3oz | PCD50
$57.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$57.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Application | Caldera Spas (Watkins), Watkins Mfg/Caldera Spa |
|---|---|
| Length | 10-3/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 50 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 2-3/8"od |
| Bottom Style | Male Slip |
| Top Style | Handle |
| Media Type | 3oz |
| H Part# | 17-775-1139 |
Filters