| Application | Hayward/SwimPro Voyager |
|---|---|
| Length | 29-5/16" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 200 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz Reemay |
| H Part# | _CCX2000RE |
Related products
$481.65
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39
ACC Overlays
$199.66
Gecko Heating
$94.51
Waterway Topside Controls
$232.19
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
$752.14









