Basket, Skimmer, OEM Waterco/Baker HydroPak | 51B1026
$55.83
17 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 51B1026
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Waterco |
|---|---|
| Model | HydroPak |
| Basket Type | Skimmer |
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | HydroPak |
| Skimmer Part Type | Basket |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/16" |
| Top Inside Dimension | 7-3/16" |
| Skimmer Type | Vinyl/Fiberglass |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | 51-252-1108 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
$29.86
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17







