Basket, Skimmer, OEM PacFab/Pentair Bermuda | 516112Z
$57.25
42 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 516112Z
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | PacFab/Pentair |
| Application Model | Bermuda |
| Basket Height | 5-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 7-1/2" |
| Top Outside Dimension | 8-1/8" |
| H Part# | 51-102-1368 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$67.04

















