Basket, Skimmer, OEM Rainbo with Pentair DFM DFML IV, White | R172661
$27.51
60 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: R172661
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | D Series |
| Basket Height | 3-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 5-9/16" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-110-1063 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$6.76









