Basket, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, with Feeder, OEM, White | R172662
$64.84
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: R172662
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | D Series |
| Basket Height | 3-1/2" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/4" |
| Top Inside Dimension | 5-5/8" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | 17-196-1065 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Generic Hywd SP1075 SP1075T SP1076 SP1077 | 27180-152-000
$18.17
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$493.63









