Basket, Pump, Raypak Protege RPAGP | 018226F
$26.80
8 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 018226F
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Raypak |
| Application Model | Protege |
| Basket Height | 5-1/2" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 3-1/2" |
| Top Outside Dimension | 4-5/8" |
| Number on Basket | 1111027 |
| H Part# | 35-197-1002 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$57.96

















